top of page
Gönderi Kuralları

GÖNDERİ & İADE

Gönderi Kuralları

400₺ ve üzerinde vermiş olduğunuz tüm siparişler, Türkiye sınırları içinde vermiş olduğunuz tüm adreslere anlaşmalı kargo firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Siparişleriniz özenle hazırlanarak 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Kampanya dönemlerinde yoğunluktan dolayı bu sürede uzama olabilir.

Yurtdışı siparişlerinize özel indirimli kargo fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İade Değişim
İade & Değişim Kuralları

Eksik ürün gönderimi veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size vermek istediğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz.

Eğer sipariş ettiğiniz ürününüz size hatalı ya da arızalı şekilde ulaşmış ise isterseniz ürününüz yenisi ile değiştirilecek ya da yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak: havale yapmış olduğunuz hesabınıza ya da kredi kartınıza para iadesi yapılacaktır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin önünde paketinizi açmanızı ve onun önünde –eğer varsa- sorunlu siparişi tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı, tutanakta mutlaka belirtilerek hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır.

Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim edilen ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz, Tüketici Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir.

Değerlendirmenin olumlu olması durumunda ürün tarafınıza teslim edildikten sonraki 14 gün içerisinde orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla değiştirme yada iade yapabilirsiniz. İade işleminizin hatasız ve en hızlı şekilde gerçekleşmesi için, bu konuyu en kısa sürede iletişim bölümünde yer alan iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız gerekmektedir. İade işleminizin gerçekleşmesi için ürününüzü en kısa sürede faturası ile birlikte ürünü size gönderen kargo firması aracılığı ile göndermelisiniz.

bottom of page