top of page

SSS

 • Promosyon kodum var ancak site kabul etmiyor ne yapmalıyım?
  Eğer promosyon kodunuz var ise bunu sitemizin kabul etmemesinin en muhtemel sebebi promosyon kodunuzun son kullanma tarihinin dolmuş olmasıdır. Durumu sales@uadac.com a e-mail atabilir ya da 0 533 268 7605 nolu hizmet numaramızdan bizi arayarak sorununuzu çözebilirsiniz.
 • Nasıl sipariş verebilirim?
  Siparişinizi online olarak websitemiz aracılığıyla kredi kartı, hesap kartı yada havale/EFT ile ödemenizi yaparak kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz 0 533 268 7605 i arayarak telefonda da siparişinizi verebilirsiniz.
 • Siparişim nasıl bana gönderilecek?Bunun için kapıda ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
  Siparişleriniz firmamızın anlaşmalı olduğu Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. Sitemizde siparişlerinizin toplam ücreti 200TL üzerindeyse kargo için ekstra bir ücret ödemezsiniz.
 • Verdiğim sipariş ne kadar sürede elime ulaşır?
  İş günü dahilinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 72 saat içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilerek adresinize kargolanır. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonraki 72 saat içinde siparişiniz kargo şirketine teslim edilerek adresinize kargolanır. Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz, bulunduğunuz şehre ve adrese bağlı olarak 1-2 iş gününde teslimat adresinize teslim edilir. Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşan sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için sales@uadac.com'a e-mail gönderebilirsiniz arkadaşlarımız size hemen yardımcı olacaklardır.
 • Siparişimi hangi koşullarda ve nasıl iade edebilirim?
  Eksik ürün gönderimi veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size vermek istediğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz. Eğer sipariş ettiğiniz ürününüz size hatalı ya da arızalı şekilde ulaşmış ise isterseniz ürününüz yenisi ile değiştirilecek ya da yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak: havale yapmış olduğunuz hesabınıza ya da kredi kartınıza para iadesi yapılacaktır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin önünde paketinizi açmanızı ve onun önünde –eğer varsa- sorunlu siparişi tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı, tutanakta mutlaka belirtilerek hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim edilen ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz, Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir. Ürün tarafınıza teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla değiştirme yapabilirsiniz. İade işleminizin hatasız ve en hızlı şekilde gerçekleşmesi için, bu konuyu en kısa sürede sales@uadac.com adresine e-mail atmalısınız.
bottom of page