top of page

PROMOSYON KOŞULLARI

1) Bu promosyonlar UADAC aksini belirtene kadar devam edecektir.

2) Tüm serilerdeki tabaklar, kupalar ve türk kahvesi fincanları kampanya dahilindedir.

3) Belirtilen promosyon kodları ( UADAC2365T  , UADAC2365KF  , UADAC2343M  ), geçerli indirimlerden  faydalanmak için ödeme ekranından önce ilgili bölüme yazılması zorunludur.

4) Promosyon kodu girilmeden verilen siparişlerde sonradan indirim uygulanmamaktadır.

5) Promosyon hem www.uadac.com adresinden yapılan alışverişlerde hem de instagram @uadacstore hesabına verilen siparişlerde geçerli olacaktır.

6)  Kullanıcı tabaklar ve fincanlar için toplam sipariş adedi 6 ve üzerinde, kupalar için toplam sipariş adedi 4 ve üzerinde olduğunda ilgili promosyon kodunu yazarak promosyondan faydalanabilir.

7) Bir kullanıcı aynı promosyon kodunu promosyon geçerli olduğu süre boyunca bir kereden fazla  ve her seferinde aynı promosyon kodunu girerek indirimden faydalanabilir.

8) Tek sipariş içinde promosyonda belirtilen adetlerin katlarına erişildiğinde promosyon şartlarında belirtildiği oranda indirim uygulamaya devam etmektedir. (Örnek: Sepete 12 tabak atıldığında ve promosyon kodu girildiğinde her 6 adet için 1 adet yani toplamda 2 adet tabak ücreti otomatik olarak indirime yansımaktadır.)

9) Belirtilen promosyon kodları sadece tanımlanan ürün grupları içinde geçerli olacaktır. Aynı sipariş içinde hem tabaklar için hem de kupalar için geçerli olan promosyonlardan aynı anda faydalanılamaz. Ancak farklı siparişler oluşturularak her promosyondan faydalanılabilir. 

10) Daha önceden belirtilen 1-3 iş günü süresinde gönderi promosyon koduyla verilen siparişlerde yoğunluğa bağlı olarak 1-2 iş günü uzayabilir. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz.

11) UADAC daha önceden haber vermeksizin promosyon koşullarını ve süresini değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

bottom of page