PROMOSYON KOŞULLARI

1) Bu promosyon UADAC aksini belirtene kadar devam edecektir.

2) Tüm serilerdeki tabaklar, kupalar ve türk kahvesi fincanları kampanya dahilindedir.

3) Belirtilen promosyon kodunun ( UADAC2265 ), geçerli indirimlerden  faydalanmak için ödeme ekranından önce ilgili bölüme yazılması zorunludur.

4) Promosyon kodu girilmeden verilen siparişlerde sonradan indirim uygulanmamaktadır.

5) Promosyon hem www.uadac.com adresinden yapılan alışverişlerde hem de insatagram @uadacstore hesabına verilen siparişlerde geçerli olacaktır.

6)  Kullanıcı toplam sipariş adedi 6 ve üzerinde olduğunda promosyon kodunu yazarak promosyondan faydalanabilir.

7) Bir kullanıcı aynı promosyon kodunu promosyon geçerli olduğu süre boyunca bir kereden fazla  ve her seferinde aynı promosyon kodunu girerek indirimden faydalanabilir.

8) Tek sipariş içinde promosyonda belirtilen adetlerin katlarına erişildiğinde promosyon şartlarında belirtildiği oranda indirim uygulamaya devam etmektedir. (Örnek: Sepete 12 tabak atıldığında ve promosyon kodu girildiğinde her 6 adet için 1 adet yani toplamda 2 adet tabak ücreti otomatik olarak indirime yansımaktadır.)

9) Kullanıcılar farklı koleksiyonlardan, farklı ürünler seçip alışveriş sepetine atabilir. Farklı ürünlerden 6 adet alındığında ise 6 üründen fiyatı en düşük olan 1 ürün ücretsiz olarak tanımlanır. (Örnek: Kullanıcı alışveriş sepetine 2 adet tabak, 2 adet kupa, 2 adet kahve fincanı atıp promosyon kodunu girdiğinde fiyatı en düşük olan 1 ürün otomatik olarak indirime yansıyacaktır.)

10) Daha önceden belirtilen 1-3 iş günü süresinde gönderi promosyon koduyla verilen siparişlerde yoğunluğa bağlı olarak 1-2 iş günü uzayabilir. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz.

11) UADAC daha önceden haber vermeksizin promosyon koşullarını ve süresini değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.